Social Media
Showroom
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5
 

Showroom

Showroom

1996 yılında kurulan firmamız yeniliği ve sürekli büyümeyi hedefleyen tecrübeli ve genç kadrosuyla kurulduğu andan itibaren sektöründe aralıksız hizmet vermektedir.Firmamızın yönetim anlayışı ve politikası; Değişim gerekliliğinin farkında olarak, yalnızca üretimde değil tasarımda, pazarlama faaliyetlerinde, satış sonrasında maksimum kaliteyi sunmak ve müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurmaktır.

İstanbul’da bulunan 4000m2’lik merkezimizde 300 personelden oluşan tasarım,üretim,depolama ve showroom birimlerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürerek daima ileriye dönük projeler gerçekleştirmekteyiz.

İmalattan gelen gücümüzü fiyata ve kaliteye yansıtarak müşterilerimize yenilikçi ve fark yaratan ürünler sunmaktayız. Koleksiyonumuz şık ve zarif takımlar, elbiseler, pantolon,etek ve bluz, trenchcoat,manto ve kabanlardan oluşmaktadır.

Özgün kumaş ve desen tasarımlarını sezon trendleri ile buluşturmak Eveline’ ı içinde bulunduğu sektörde ayrıcalıklı bir marka konumuna getirmiştir.