Social Media
Hakkımızda
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5
 

Hakkımızda

Bolero Eveline

1996 yılında kurulan firmamız yeniliği ve sürekli büyümeyi hedefleyen tecrübeli ve genç kadrosuyla kurulduğu andan itibaren sektöründe aralıksız hizmet vermektedir. Firmamızın yönetim anlayışı ve politikası; Değişim gerekliliğinin farkında olarak, yalnızca üretimde değil tasarımda, pazarlama faaliyetlerinde, satış sonrasında maksimum kaliteyi sunmak ve müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurmaktır.

İstanbul’da bulunan 4000m2’lik merkezimizde 300 personelden oluşan tasarım,üretim,depolama ve showroom birimlerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürerek daima ileriye dönük projeler gerçekleştirmekteyiz.

İmalattan gelen gücümüzü fiyata ve kaliteye yansıtarak müşterilerimize yenilikçi ve fark yaratan ürünler sunmaktayız. Koleksiyonumuz şık ve zarif takımlar, elbiseler, pantolon,etek ve bluz, trenchcoat,manto ve kabanlardan oluşmaktadır.

Özgün kumaş ve desen tasarımlarını sezon trendleri ile buluşturmak Bolero Eveline’ ı içinde bulunduğu sektörde ayrıcalıklı bir marka konumuna getirmiştir.

Misyonumuz

Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini hedef alan, bu doğrultuda tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayan, kaliteden ödün vermeyen, içinde bulunduğu bayan hazır giyim sektörüne yön veren bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmette farklılaşarak, her zaman şık, her zaman öncü sözünü Bolero Eveline kadınının sloganı haline getirmektir.